NEWTON Media jako pierwszy w Polsce wprowadza usługę monitoringu radia i telewizji w czasie rzeczywistym

NEWTON Media jako pierwszy w Polsce wprowadza usługę monitoringu radia i telewizji w czasie rzeczywistym
6. 3. 2017

Nowa usługa Alert RTV zapewnia monitoring programów radiowych i telewizyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji przez całą dobę. Technologie Voice-to-text oraz Video-to-text umożliwiają transkrypcję mowy na tekst, rozpoznaje słowo z listy monitorowanych haseł, a potem - w ciągu zaledwie kilku minut - wysyła trzyminutowy klip z nagrania do odbiorcy (SMS lub e-mail).

Klip zawiera datę i czas nagrania, stację, program, temat i słowo kluczowe. Jest dostępny przez siedem dni po nadaniu audycji, a po upływie tego czasu wybrane programy są archiwizowane. Klip video/audio ukazuje użytkownikom kontekst, w którym zostało użyte słowo kluczowe, dlatego nie muszą oni oglądać czy słuchać całego programu.

Alert RTV pozwala wychwytywać słowa kluczowe w trakcie audycji, a nawet odróżniać reklamy od programów informacyjnych. Trzyminutowy klip zwiększa zasięg aplikacji NewtonOne, by oszczędzać czas naszych klientów,” powiedział Radoslaw Pogoda, Prezes NEWTON Media Sp. z o. o.

Usługa Alert RTV - wraz z udoskonaloną ofertą monitorowania mediów przez całą dobę, narzędziami analitycznymi i największym archiwum w Europie Środkowej – jest także elementem nowej aplikacji internetowej NewtonOne, już oferowanej na polskim rynku. Użytkownicy mają dostęp do ponad 100 tysięcy źródeł informacji na całym świecie (tradycyjnych oraz elektronicznych) i to niemalże w czasie rzeczywistym, w jednym miejscu. Aplikacja znacząco ułatwia pracę osób zatrudnionych w mediach, komunikacji, marketingu, biznesie czy najwyższej kadrze zarządzającej. NEWTON Media wprowadza obecnie pierwszą wersję aplikacji na rynek polski oraz w Czechach, Słowacji i Chorwacji.

Więcej wiadomości

NEWTON Media

NEWTON Media Sp. z o.o.
ul. Chmielna 85/87
00-805 Warszawa
T: +48 22 718 33 35
E-mail: sales@newtonmedia.pl

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000175008
NIP: 954-23-53-892
REGON: 276939364
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Facebook

  • Ekipa Newton Media po ukończeniu Runmagedonu :) Ciekawe czy do poniedziałku uda się nam wyczyścić obce formy życia z różnych zakamarków ciała...

    27. 5. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy oferującej swoje usługi na rynku polskim, czeskim i słowackim…

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.