MCA Group zmienia nazwę na NEWTON Media SEE

MCA Group zmienia nazwę na NEWTON Media SEE
15. 6. 2017

Grupa MCA, lider monitoringu i analizy mediów na Bałkanach oraz członek Grupy NEWTON Media, zmieniła w połowie czerwca swoją nazwę na NEWTON Media SEE.

„Zmiana nazwy następuje po trzech latach od rozpoczęcia przez NEWTON Media monitoringu mediów na Bałkanach i pomoże nam zunifikować członków naszej Grupy, pracujących w tym regionie, z resztą firmy. Możemy dzielić się doświadczeniami oraz produktami, projektami i procesami, które odniosły wcześniej sukcesy na innych rynkach” - skomentował Petr Herian, Prezes Rady Nadzorczej oraz CEO Grupy NEWTON Media.

W ostatnich latach w ramach Grupy NEWTON Media stworzono regionalne centrum produkcyjne, które dziś zawiera ośrodek tłumaczeniowy oraz centrum kodowania danych dla potrzeb analiz medialnych. Jego narzędzia deweloperskie oraz infrastruktura informatyczna zaczęły technologicznie spajać poszczególne spółki Grupy. Działania te poprawiają jakość usług, jakie spółki mogą oferować swoim klientom w dzisiejszym stale pędzącym świecie.

NEWTON Media SEE ma swoją siedzibę w Ljubljanie (Słowenia) i składa się z 13 firm, które specjalizują się w monitoringu mediów, analizach medialnych, badaniach rynku, usługach tajemniczego klienta (mystery shopping) oraz technologiach rozpoznawania mowy i transkrypcji mowy na tekst. Grupa zawiera w sobie firmy ze Słowenii - Kliping i Genion; Chorwacji - Presscut, Medianet, Briefing analysis, Briefing mediji, MSA Adria oraz NEWTON Technologies; Serbii - Kliping; Bośni - Kliping oraz Parametar; a także Macedonii - Kliping oraz MMA.

Więcej wiadomości

NEWTON Media

NEWTON Media Sp. z o.o.
CIC Warsaw / Varso Place

ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
T: +48 22 718 33 35
E-mail: sales@newtonmedia.pl

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000175008
NIP: 954-23-53-892
REGON: 276939364
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Facebook

  • Ekipa Newton Media po ukończeniu Runmagedonu :) Ciekawe czy do poniedziałku uda się nam wyczyścić obce formy życia z różnych zakamarków ciała...

    27. 5. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media Sp. z o.o.
    CIC Warsaw / Varso Place jest częścią międzynarodowej grupy oferującej swoje usługi na rynku polskim, czeskim i słowackim…

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.