NOWY DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY W NEWTON MEDIA A.S

NOWY DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY W NEWTON MEDIA A.S
7. 1. 2016

Na początku stycznia br. nowym dyrektorem zarządzającym czeskiej spółki NEWTON Media została Věra Lhotská, dotychczasowa zastępczyni dyrektora generalnego oraz szefowa działu marketingu i analiz medialnych NEWTON Media a.s. 

Wraz z wyborem Věry Lhotskiej na nowe stanowisko, czeski oddział NEWTON Media pozyskał dedykowanego dyrektora zarządzającego, podobnie jak to ma miejsce w Polsce i na Słowacji. Nowa dyrektor przyznała, że głównym celem czeskiej części grupy do 2016 roku jest dalsze umocnienie pozycji lidera na rodzimym rynku.

- W ciągu ostatniego roku zwiększyliśmy wysiłki, aby dokładnie przygotować się do nowych, stojących przed nami zadań. Mamy solidne podstawy, a dodatkowo wzmocniliśmy obsługę klientów bazując na szczegółowym wglądzie w ich bieżące potrzeby. Przygotowujemy nasze procesy produkcyjne do znacznego wzrostu wydajności, aby poprawić naszą szybkość reagowania. Jednym z naszych priorytetów na ten rok jest uruchomienie nowej platformy dającej dostęp do najważniejszych informacji ze źródeł tradycyjnych, a także sieci społecznościowych, co jest reakcją NEWTON Media na zmieniające się trendy i nowe technologie - powiedziała Věra Lhotská. 

Petra Mašínová, CEO NEWTON Media Group przyznała, że NEWTON jest gotowy do pracy z globalnymi markami i instytucjami międzynarodowymi w zakresie dostarczania i opracowywania danych medialnych. 

- Jestem szczęśliwa widząc jak NEWTON Media Group przeszedł do kolejnego etapu, w którym będzie mógł stać się czołowym graczem na konkurencyjnym rynku media intelligence z obecnością łącznie w 8 krajach – powiedziała Petra Mašínová. – Budujemy silną grupę międzynarodową w oparciu o doświadczonych specjalistów z wieloletnią praktyką w zakresie nowych technologii – dodała Petra Mašínová. 

NEWTON Media Sp. z o.o. jest częścią grupy NEWTON Media, a.s. – największej międzynarodowej firmy zajmującej się monitoringiem mediów i usługami powiązanymi. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i wysokiemu poziomowi przetwarzania informacji, firma oferuje szeroką gamę usług związanych z monitoringiem. Oferta zawiera także analizy medialne, podsumowania branżowe, raporty ilościowo – jakościowe i inne usługi.

Więcej wiadomości

NEWTON Media

NEWTON Media Sp. z o.o.
ul. Chmielna 85/87
00-805 Warszawa
T: +48 22 718 33 35
E-mail: sales@newtonmedia.pl

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000175008
NIP: 954-23-53-892
REGON: 276939364
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Facebook

  • Ekipa Newton Media po ukończeniu Runmagedonu :) Ciekawe czy do poniedziałku uda się nam wyczyścić obce formy życia z różnych zakamarków ciała...

    27. 5. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy oferującej swoje usługi na rynku polskim, czeskim i słowackim…

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.