Kariera

PRACA W NEWTON MEDIA

Aktualne oferty pracy:

Dołącz do zespołu NEWTON Media

W ciągu ostatnich dwudziestu lat Newton Media stał się liderem na rynku analiz medialnych i monitoringu mediów w Europie Centralnej, a wśród jego klientów są najważniejsze firmy krajowe i zagraniczne. W naszym biurze panuje miła i inspirująca atmosfera pracy – jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Prosimy wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie o nadsyłanie CV i listów motywacyjnych. Nie czekaj na ogłoszenie o naborze z naszej strony - chętnie zapoznamy się z Twoimi umiejętnościami, wiedzą oraz doświadczeniem i zaproponujemy stanowisko zgodne z kwalifikacjami. Prosimy o podanie aktualnych danych kontaktowych.

CHCĘ WYSŁAĆ CV

Uwaga: Wysyłając wiadomość zawierającą CV, kandydat wyraża zgodę na dołączenie swojego nazwiska do listy kandydató w na współpracownikó w NEWTON Media, na okres 3 miesięcy. Na wyraźne życzenie kandydata, okres ten może być dłuższy. Dołączenie do listy nie daje automatycznej gwarancji udziału w naborze pracowników, zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną, czy zatrudnienia.

Wysyłając CV, kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Formularz kontaktowy

:
:
:
:
:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia (monitoringu prasy i analizy danych), zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz 883). Zostałem poinformowany o prawie dostępu do dotyczących mnie danych osobowych oraz o prawie do ich poprawienia. Dane osobowe, które przekazuję, są przekazywane dobrowolnie - ich przekazanie nie jest podyktowane żadnym obowiązkiem wynikającym z prawa.
Zgadzam się na otrzymywanie informacji
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail od firmy NEWTON Media Sp. z o.o.
CIC Warsaw / Varso Place, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).
Captcha:

NEWTON Media

NEWTON Media Sp. z o.o.
CIC Warsaw / Varso Place

ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
T: +48 22 718 33 35
E-mail: sales@newtonmedia.pl

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000175008
NIP: 954-23-53-892
REGON: 276939364
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Facebook

  • Ekipa Newton Media po ukończeniu Runmagedonu :) Ciekawe czy do poniedziałku uda się nam wyczyścić obce formy życia z różnych zakamarków ciała...

    27. 5. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media Sp. z o.o.
    CIC Warsaw / Varso Place jest częścią międzynarodowej grupy oferującej swoje usługi na rynku polskim, czeskim i słowackim…

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.