NEWTON Media wprowadza nowy produkt. Rozda 100 darmowych testów monitoringu mediów!

NEWTON Media wprowadza nowy produkt. Rozda 100 darmowych testów monitoringu mediów!

Monitoring mediów to podstawowe narzędzie pracy wszystkich osób związanych z branżą marketingu i public relations. Kontrolowanie na bieżąco pojawiających się informacji pozwala nie tylko na dostosowanie strategii marketingowej do aktualnej sytuacji, ale również obserwację działań konkurencji. Jest również szansą na błyskawiczną reakcję w sytuacjach kryzysowych.

Monitoring mediów to niezbędne narzędzie również dla zarządzających. Pozwala na otrzymanie w szybkim czasie znaczących informacji biznesowych, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla prowadzenia biznesu i wyłapanie pojawiających się szans. Obecnie rzadko spotyka się firmy, które nie korzystają z tej możliwości.

Na rynku dostępnych jest wiele narzędzi pozwalających na przeglądanie informacji o firmie i konkurencji w sieci. Wybierające dostawcę monitoringu warto wybrać takiego, który w jak najszybszym czasie jest w stanie dostarczyć nam pełne informacje. Dobrym przykładem takiego precyzyjnego narzędzia jest NewtonOne, który jest najnowocześniejszą platformą do obsługi monitoringu mediów w Polsce. Co ważne - NewtonOne wskaże swoim użytkownikom informacje nie tylko z internetu czy mediów społecznościowych. Jego zasięgiem objęte jest oprócz nich ponad 1000 gazet i czasopism oraz blisko 150 stacji telewizyjnych i radiowych - zarówno ogólnopolskich, jak i tych o zasięgu lokalnym. Wliczając media internetowe, użytkownicy mają dostęp do ponad 100 tysięcy źródeł informacji na całym świecie (tradycyjnych oraz elektronicznych) i to niemalże w czasie rzeczywistym. Aplikacja znacząco ułatwia pracę osobom zatrudnionym w mediach, komunikacji, marketingu, biznesie czy najwyższej kadrze zarządzającej.

Zawiera ona m.in. panel Alert RTV, który pozwala wychwytywać słowa kluczowe w trakcie audycji i w ciągu zaledwie kilku minut - wysyła trzyminutowy klip z nagraniem do odbiorcy (SMS lub e-mail), odróżniając reklamy od programów informacyjnych. NewtonOne posiada także technologię Voice-to-text umożliwiającą transkrypcję mowy na tekst, rozpoznaje słowo z listy monitorowanych haseł zarówno w radio jak i telewizji.

NewtonOne to efekt wielu miesięcy w bliskiej współpracy z naszymi klientami. Staraliśmy się zrozumieć ich potrzeby w związku z wykorzystywaniem dostarczanych przez nas danych i tego w jaki sposób wdrażają je w swoje codzienne decyzje. Przełożyło się to na dużą użyteczność tego produktu oraz możliwość wprowadzenia do aplikacji nowych, innowacyjnych rozwiązań, które będziemy uruchamiać w ciągu najbliższych miesięcy” - mówi Radosław Pogoda, prezes zarządu NEWTON Media Sp. z o.o.

W związku z wprowadzeniem platformy NewtonOne na polski rynek firma rozda 100 darmowych testów aplikacji dla osób, które będą chciały sprawdzić jej działanie. Wystarczy napisać mail na adres sprzedaz@newtonmedia.pl.

Formularz kontaktowy

:
:
:
:
:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia (monitoringu prasy i analizy danych), zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz 883). Zostałem poinformowany o prawie dostępu do dotyczących mnie danych osobowych oraz o prawie do ich poprawienia. Dane osobowe, które przekazuję, są przekazywane dobrowolnie - ich przekazanie nie jest podyktowane żadnym obowiązkiem wynikającym z prawa.
Zgadzam się na otrzymywanie informacji
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail od firmy NEWTON Media Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).
Captcha:

NEWTON Media

NEWTON Media Sp. z o.o.
ul. Chmielna 85/87
00-805 Warszawa
T: +48 22 718 33 35
E-mail: sales@newtonmedia.pl

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000175008
NIP: 954-23-53-892
REGON: 276939364
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Facebook

  • Ekipa Newton Media po ukończeniu Runmagedonu :) Ciekawe czy do poniedziałku uda się nam wyczyścić obce formy życia z różnych zakamarków ciała...

    27. 5. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy oferującej swoje usługi na rynku polskim, czeskim i słowackim…

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.