NEWTON Media partnerem XV Forum Ekonomicznego

NEWTON Media partnerem XV Forum Ekonomicznego
7. 9. 2015

Firma NEWTON Media po raz kolejny została partnerem medialnym Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdrój, które rozpocznie się już jutro, 8 września o godz. 14.00. Przedstawiciele NEWTON Media wezmą aktywny udział w wydarzeniu. Organizowane od ponad 20 lat krynickie Forum Ekonomiczne jest największym i najważniejszym spotkaniem liderów świata polityki i biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. 

Firma NEWTON Media będzie uczestniczyła w panelu dyskusyjnym: „Myśli na sprzedaż – własność intelektualna przyszłością Europy“. Wśród zaproszonych gości pojawią się m.in.: Krystyna Szczepanowska-Kozłowska - Uniwersytet Warszawski / Allen &Overy, Philippe Cadre - Dyrektor ds. Patentów, Znaków Towarowych i Wzornictwa, Narodowy Instytut Własności Przemysłowej (INPI), Francja, Ryszard Kalisz - Poseł, Sejm RP, Kazimierz Karolczak - Członek Zarządu, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. 

Panel „Myśli na sprzedaż – własność intelektualna przyszłością Europy“ będzie dotyczył m.in. konkurencyjności będącej naturalną cechą wolnej gospodarki. Dla osiągnięcia przewagi przedsiębiorcy, managerowie, samorządowcy podejmują coraz to nowe działania, które mają wyróżnić oferowane przez nich produkty i usługi, a także dać gwarancję stabilności i rozwoju na rynku. Utwory, wynalazki, znaki towarowe, wzory przemysłowe to właśnie w te przedmioty własności intelektualnej inwestują i powinni nadal inwestować ludzie biznesu i władze samorządu. Ochrona własności intelektualnej w blisko 40% przyczynia się do całkowitej produkcji gospodarczej Unii Europejskiej. Paneliści odpowiedzą także na pytanie jak w dobie digitalizacji skutecznie chronić umysłowy kapitał? 

Partnerem XV Forum Ekonomicznego została także spółka Polish News Bulletin, której profesjonalnie przygotowane codzienne opracowania polskiej prasy dla osób obcojęzycznych będzie można otrzymać podczas trwania Forum.  

INNE_Mechanizmy_0028.jpg

Celem Forum Ekonomicznego jest tworzenie korzystnego klimatu dla rozwoju współpracy politycznej
i gospodarczej w Europie. To miejsce, w którym każdego roku liderzy życia politycznego, gospodarczego
i społecznego wymieniają poglądy w atmosferze dalekiej od oficjalnej. Bez krawata, na luzie. Wśród nich są prezydenci, premierzy, ministrowie, unijni komisarze, parlamentarzyści, prezesi największych światowych koncernów. W Krynicy od lat padają ważne deklaracje dotyczące polityki gospodarczej, a opinie uczestników konferencji cytowane są przez światowe media i omawiane przez środowiska eksperckie. W ubiegłorocznej edycji Forum uczestniczyło ponad 3000 gości z 60 krajów z 4 kontynentów: Europy, Azji i Ameryki. Krynickie Forum wyrosło na najbardziej znane miejsce spotkań elit gospodarczych w tej części Europy. Jest bowiem doskonałą okazją do debat i nieformalnych rozmów, podczas których politycy wyznaczają poziom zaufania do swoich krajów, niezbędny środowiskom biznesowym do prowadzenia działalności gospodarczej. 

Więcej informacji na temat Forum można znaleźć na stronie: www.forum-ekonomiczne.pl

 

Więcej wiadomości

NEWTON Media

NEWTON Media Sp. z o.o.
ul. Chmielna 85/87
00-805 Warszawa
T: +48 22 718 33 35
E-mail: sales@newtonmedia.pl

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000175008
NIP: 954-23-53-892
REGON: 276939364
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Facebook

  • Ekipa Newton Media po ukończeniu Runmagedonu :) Ciekawe czy do poniedziałku uda się nam wyczyścić obce formy życia z różnych zakamarków ciała...

    27. 5. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy oferującej swoje usługi na rynku polskim, czeskim i słowackim…

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.