ZESPÓŁ

ZESPÓŁ

Petr Herian

Petr Herian

Global Chief Executive Officer, Chairman of the Board, Prezes Zarządu NEWTON Media a.s.

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Czeskiej w Pradze. W 1995 r. założył spółkę NEWTON Media a.s. (początkowo NEWTON I.T.), gdzie do 2007 r. sprawował funkcję CEO i dyrektora zarządzającego. W roku 2008 założył spółkę NEWTON Technologies a.s., specjalizującą się w systemach rozpoznawania głosu, we współpracy z Politechniką w Libercu. Wielokrotnie był laureatem konkursu „Manager Roku”, jest członkiem czeskiego Klubu Manageró w oraz FIBEP (Fédération Internationale des Bureaux d` Extraits de Presse). Współtworzył unikalny, opatentowany w 1995 roku system przetwarzania informacji, jest współautorem książki pt. „10 lat w czeskich mediach” (10 let v českých médiích, Portál 2005).

Petr Herian od lat wspiera akcje i projekty charytatywne, takie jak Our Child Foundation, Help Children, Paraple Centre, Nonprofit Organisation Information Centre i inne.

Więcej informacji na profilu Petra Heriana na LinkedIn

Joanna Szczęsna-Iwaszkiewicz

Joanna Szczęsna-Iwaszkiewicz

Country Manager w NEWTON Media Sp. z o.o.

Od 1990 roku związana z rynkiem mediów w Polsce; pracowała w Radiu Wolna Europa, w latach 1993-2002 była szefową działu Client and Business Administration w polskim oddziale Agencji Reuters, następnie współpracowała ze stacjami Canal+ i Planete. W 2009 roku dołączyła do zespołu Polish News Bulletin Company Sp. z o.o (od 2013 spółki zależnej od NEWTON Media), którym zarządza od roku 2014. Przez 3 lata była doradcą zarządu NEWTON Media, a od lutego 2018 r. pełni funkcję Country Managera. Jest absolwentką Instytutu Orientalistycznego na wydziale Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej informacji na profilu Joanny Szczęsnej-Iwaszkiewicz na LinkedIn.

Ania_P_2.jpg

Anna Piskorska

Kierownik Sprzedaży

Drogę zawodową w branży medialnej rozpoczęła w 2002 roku w Wydawnictwie INFOR. Z monitoringiem mediów związana od 2004. Od 2013 roku w NEWTON Media, początkowo na stanowisku Manager do spraw Kluczowych Klientów, a następnie jako Kierownik Działu Sprzedaży. Absolwentka Wydziału Controllingu i Rachunkowości, jednak drogę zawodową skierowała na współpracę z ludźmi, a nie analizowanie ksiąg rachunkowych. Jej pasją są wyprawy offroad z rodziną i przyjaciółmi.

Marek Markiewicz

Marek Markiewicz

Dyrektor Pionu Produkcji

Z branżą monitoringu mediów związany od 10 lat. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Z firmą NEWTON Media związał się jeszcze podczas studiów pracując początkowo na stanowisku Analityka Przekazów Medialnych, a następnie został Kierownikiem Działu Monitoringu Mediów oraz Administratorem Platform Internetowych. Od 2014 roku pełni funkcję Dyrektora Pionu Produkcji odpowiadając za całość procesu produkcji w firmie, wpływając na decyzje związane z rozwojem nowych usług i produktów. W wolnych chwilach startuje w maratonach, żegluje; lubi piłkę nożną, a także książki fantasy.

Więcej informacji na profilu Marka Markiewicza na LinkedIn.

Michał Smoliński

Michał Smoliński

Kierownik IT

Karierę zawodową rozpoczął w 2001 roku w firmie IDG jako stażysta, awansując do funkcji kierownika. Był współtwórcą takich serwisów jak PCWorld.pl, Computerworld.pl, IDG.pl. W latach 2007 i 2008 dla spółki Trader.com (Polska) Sp. z o.o. współtworzył takie serwisy jak domiporta.pl, autotrader.pl, tabor24.pl. W branży monitoringu mediów od 2004 roku. Początkowo jako programista w CMM Mediaskop, od 2008 roku jako kierownik IT. Od 2012 roku w NEWTON Media na stanowisku kierownika IT. Programowaniem zajmuje się od dziecka. Pierwszą własną grę komputerową napisał w wieku 10 lat. W wolnym czasie czyta książki science-fiction i gra w gry komputerowe.

Więcej informacji na profilu Michała Smolińskiego na LinkedIn.

Agata Talarek

Agata Talarek

Kierownik Działu Analiz Medialnych

Z firmą i branżą związana od 2007 roku, od początku kariery zawodowej. Początkowo pracowała na stanowisku Analityka Medialnego w Dziale Monitoringu Mediów. Działem Analiz Medialnych kieruje od 2008 roku. Jest absolwentką matematyki (zastosowania matematyki) na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Więcej informacji na profilu Agaty Talarek na LinkedIn.

NEWTON Media

NEWTON Media Sp. z o.o.
ul. Hrubieszowska 6A
01-209 Warszawa
T: +48 22 160 51 20
F: +48 22 160 51 29
E-mail: sales@newtonmedia.pl

Dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000175008
NIP: 954-23-53-892
REGON: 276939364
Kapitał zakładowy: 1 000 000,00 PLN

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Facebook

  • Ekipa Newton Media po ukończeniu Runmagedonu :) Ciekawe czy do poniedziałku uda się nam wyczyścić obce formy życia z różnych zakamarków ciała...

    27. 5. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy oferującej swoje usługi na rynku polskim, czeskim i słowackim…

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.